Batoh Case Logic CL-BOGB115K 15,6″ black

Výběr batohu pro notebook je opravdu složité, své o tom vím i já. I přesto, že vlastním úplně klasický notebook ASUS (15,6″) bylo docela problém najít vhodný. Né proto, že jsem žádný nenašel, ale spíš jich bylo tolik, že jsem nevěděl jaký. Není nad to si batoh vyzkoušet… Proto jsem zvolil variantu kamenné prodejny. I přes to, že na fotkách od výrobce vypadá batoh jako jakási krabice… ve zkutečnosti je tomu úplně jinak. Jakmile jsem jej spatřil, věděl jsem, že je to on.

IMG_20150316_102426

Měl jsem pouze tři kritéria při výběru batohu, a ty jsem taky splnil. 🙂

1. Vzhled: myslím, že k tomuto není co dodávat, mě osobně se prostě líbí a mnoho lidí mi jej chválí, protože při pojmu „batoh na notebook“ si představují jakousi „krabici“.

2. Prostor: Vzhledem k tomu, že jsem student a notebook není jediná věc, kterou do školy nosím, hledal jsme batoh, kde se mi vlezou i ostatní věci. V tomhle batohu tedy nosím: notebook, přezutí, pití, nabíječku a nějaký ten sešit úplně bez problému.

3. Pohodlí mého notebooku: Ano, tohle je asi jedna z nejdůležitějších věcí, které po batohu požadujeme. To aby náš miláček netrpěl a byl přepravován v bezpečí. Vyřešení úložného prostoru je zcela ideální 🙂 Spodní část kapsy na notebook je od dna batohu cca 5cm a tím pádem nedojde i při neopatrném pokládání batohu na zem k jakémukoliv kontaktu mezi notebookem a podlahou.

Jediná věc, kterou bych mohl tomuto batohu vytknout jsou popruhy (uši), které se někdy samovolně posunou, avšak není to věc, která by byla pravidelná nebo nějak otravná.

Cena batohu se pohybuje různě, já osobně jej pořídili v Euronics za cca 1 649 Kč. Výhodou tohoto batohu je také 25letá záruka. Což se dneska jen tak nevidí.

Odkaz na batoh

Komentáře

komentářů