CLUB COOEE – ONLINE CHAT V 3D!

club_cooee_logo_on_white(2)Myslím si, že každý z nás již byl minimálně jednou v jakékoliv chatovací místnosti. Například lide.cz,libimseti.cz,xchat.cz apod. Takovýhle míst je opravdu mnoho a nebudu je tady všechny vyjmenovávat. Zhruba před 4lety jsem však narazil na jednu chatovací místnost která  nebyla stejná jako klasické zmiňované. Jednalo se spíše o hru, kterou hrajete a přitom chatujete na ploše vašeho počítače. Hra nese název Club Cooee a pokud bych tohle měl ve zkratce k něčemu přirovnat asi by to byl The Sims s chatem.

Po stažení hry a vytvoření vašeho herního chatovacího účtu na oficiálních stránkách ClubCooee se dostáváte do 3D chatovacího světa. Jedinou „nevýhodou“ je že se jedná o Anglickou hru v které 90% hráčů mluví anglicky. To však může pomoct k rozvíjení vaší angličtiny. Často jsou hráči ohleduplní i k takovým, kterým nebyl dar cizích jazyků přán. Zbylých 10% jsou však Češi a Slováci se kterýma se rozhodně dorozumíte lépe.

13620481641868092971Ve chvíli kdy vejdete poprvé do hry je vašim úkolem vytvořit si herní postavičku, které nastavíte kompletní vzhled od vlasů přes barvu kůže až po oblečení. Jakmile bude vaše postavička vytvořena vstoupíte do hry, kde si dle vašeho vkusu vybavíte vlastní baráček. Ve svém baráčku si dokonce můžete pustit televizi popřípadě zapnout rádio s hudbou dle vašeho výběru.

Během toho všeho můžete navštěvovat různé místnosti jiných hráčů a nechat se inspirovat nebo chatovat. V celé hře je několik klubů,barů,restaurací,pláží a všeho možného co lidi napadlo na této hře postavit. Existuje zde dokonce několik českých místností kde se našinci scházejí a komunikují mezi sebou.

 

Komentáře

komentářů