EXTERNÍ ZVUKOVÁ KARTA

Určitě jste se již setkali se situací, kdy jste narazili na notebook z jedním vstupem na sluchátka u notebooku. Důvod tohoto je, že notebooky mají vestavěný mikrofon a proto mnohdy nepotřebuje další vstup na mikrofon. Jak se ale zachovat ve chvíli kdy potřebujete zapojit externí mikrofon a zároveň sluchátka? Zkoušel jsme různé redukce které však vůbec nefungovaly .

stahovánístahování (1)Samozřejmě existují například sluchátka nebo mikrofon na USB port ale hledal jsem nějakou levnou variantu řešení. Narazil jsem na externí zvukovou kartu která vše vyřešila. Existuje mnoho variant od 200kč až po několik tisíc korun. Na naše běžné používání však zcela vystačuje úplně jednoduchá zvuková karta připomínající flash disk. Já osobně jsem zakoupil tuhle a musím říct, že jsem zcela spokojen. Vyřešila můj problém a instalaci takového externí zvukové karty zvládne každý. Instalaci provádí počítač sám. Stačí tedy zvukovou kartu vložit do USB portu a chvíli počkat. V notebooku v tu chvíli fungují 2 zvukové karty Vaše integrovaná a nová externí přes USB.b909eff7008c8f1af5f66aedadc3edaa--mmf250x250

Tahle zvuková karta může být také řešení pro ty, kterým zvuková karta v notebooku přestala fungovat nebo máte jiný problém. Pro mě docela vážný problém vzhledem k tomu že často používám externí mikrofon byla vyřešena zhruba za 200kč a kvality zvuku se jako běžný uživatel bát rozhodně nemusíte.

 

Komentáře

komentářů