JAK NA INSTAGRAMU PŘIDÁVAT FOTKY PŘÍMO Z POČÍTAČE

Určitě všichni znáte Instagram. Super aplikace pro sdílení fotek a videí z vašeho dne. Aplikace je primárně vyvinutá pro mobilní zařízení kde máte kompletní ovládání vašeho účtu. Samozřejmě lze Instagram sledovat také na vašem počítači ale když říkám sledovat tak opravdu pouze sledovat. V počítačové verzi zatím není možno přidávat fotky i přes to, že by tuto možnost určitě uvítalo spousta z vás.

Samozřejmě existují různé simulátory pro android (operační systém mobilních telefonů) které lze stáhnout zcela zdarma do počítače a nasimulovat tak mobil přímo v počítači. Tohle je ale zdlouhavé a hlavně komplikované řešení. Navíc já osobně se snažím vyhýbat instalování „zbytečných“ a ve větším případě neprověřeným programům od neznámých vývojářů. Existuje však řešení jak přímo v prohlížeči bez potřeby cokoliv instalovat přidávat fotky přímo z prohlížeče na váš Instagramový účet. Protože používám jako prohlížeč Operu může se postup trošku lišit.

Začnete tím že se klasicky přihlásíte na svůj Instgramový účet přímo v prohlížeči. Jakmile jste přihlášeni kliknete pravým myši a zmáčknout „revize prvků“ v Google Chrome stačí zmáčknout klávesu F12. Vyskočí na vás tabulka pro někoho spousta divných znaků které nedávají smysl a připomínají matematiku na vysoké nebo možná i střední škole ale nemusíte se ničeho děsit. Vy pouze kliknete na ikonku připomínající tablet nebo telefon.

 

V tuto chvíli se Váš instagramový účet přepne do mobilní verze a zobrazí se vám tlačítko na přidávání fotek a máme vyhráno.

 

Vám už potom zbývá jen vybrat ty nejlepší fotky které na Instagramu chcete mít. V případě že se vám možnost přidání fotky hned nezobrazí obnovte stránku klávesou F5. Testováno v prohlížeči Opera.

 

Komentáře

komentářů