JAK STAHOVAT Z ULOŽTO NAJEDNOU VÍCE SOUBORŮ?

File-Downloads-iconUrčitě jste se již setkali se stahováním na Ulozto.cz kde jsou v nabídce dvě varianty stahování. Jedná se o Free tedy zdarma a Premium které je zpoplatněné. Získáte neomezenou rychlost stahování a počet stahovaných souborů. Stahování na Ulozto.cz funguje na principu prohlížeče což mnoho lidí neví. Co tohle znamená? Znamená to že v případě že již stahujete, nemůžete stahovat ve stejném prohlížeči znovu, dokud soubor nestáhnete. Mnohdy tedy musíte čekat i víc jak hodinu.

Jak už jsem říkal Ulozto.cz a podobné weby fungují na principu stahování na prohlížeč nikoliv na IP adresu apod.K tomu aby jste mohli stahovat více souboru najednou vám tedy stačí další prohlížeč. Každý počítač je vybaven prohlížečem Internet Explorer, avšak většina uživatelů si do svých počítačů instalují mnohem rychlejší prohlížeče jako je například Google Chrome, Mozilla Fire Fox, apod.

Já osobně používám Google Chrome a Operu. v mém případě tedy můžu stahovat až tři soubory z Ulozto.cz najednou. Stačí jen abych všechny tři prohlížeče zapnul a v každém stahoval jeden soubor. Prohlížečů existuje opravdu spoustu a proto vám zde vypíšu pár nejpoužívanějších.

Internet Explorer
Mozilla Firefox
Google Chrome
Safari
Opera

EDIT:Další možností na kterou mě upozornil čtenář je anonymní okno které jsem vyzkoušel a opravdu funguje. Pro uživatele kteří používají například Google Chrome je to mnohem snadnější. Stačí aby otevřeni nové anonymní okno ( například klávesnicovou zkratkou CTRL+SHIFT+N) a můžete najednou stahovat další soubor aniž by jste potřebovali jiný prohlížeč. Takhle můžete vytvořit anonymních oken tolik kolik budete potřebovat stáhnout souborů.

 

Komentáře

komentářů